Jak urządzić 34 metry kwadratowe? Piękne wnętrze na dziś

W ostatnim czasie zaniedbałam odrobinę serię, w której prezentuję Wam piękne mieszkania, ale wracam do niej w ramach zastępstwa za tydzień w zdjęciach. Ten tydzień był tak ubogi w zdjęcia, że kiedy usiadłam do tworzenia kolażu, okazało się, że nie bardzo jest z czego wybierać. Liczę jednak, że zadowoli Was pomysł na bardzo miłe dla oka zagospodarowanie zaledwie 34 metrów kwadratowych, który zrealizowany został w Szwecji.

Bardzo przypadł mi do gustu ten projekt. Niby nic takiego, niby to co wszędzie – dużo bieli, dużo światła, piękne detale, a jednak to mieszkanie ma w sobie coś, co sprawia, że wydaje się być bardzo przytulne i w sam raz do zamieszkania. No i nie muszę chyba nawet pisać, że znowu urzekła mnie kanapa.

Źródło zdjęć: http://www.stadshem.se/

Ostatnio często wmawiam sobie, że zdecydowanie bliżej mi do szarości, niż do bieli, ale zaraz potem trafiam na wnętrze takie jak to i moje zdecydowanie w tej kwestii lega w gruzach. Mam nadzieję, że zanim przyjdzie mi remontować własne mieszkanie, mój gust trochę się ustabilizuje.