18 najciekawszych portfeli z sieciówek

Są takie części garderoby, do których mam zupełnie niezrozumiały sentyment. Wiecie, przedmioty, których idealnych egzemplarzy szuka się miesiącami, potem nosi z dumą porównywalną z odkryciem nowej planety, a gdy przychodzi czas rozstania, rozpacza się, jak gdyby przyszło nam pożegnać kogoś bliskiego. Tak właśnie mam z portfelami. Nie wiem skąd to przywiązanie i potrzeba posiadania modelu odpowiadającego mi w stu procentach, ale poradzić nic na to nie potrafię.

Wybór nowego portfela zawsze wiąże się z długimi poszukiwaniami. Oczekiwania mam teoretycznie niewielkie, bo nie szukam wyrobów ze skóry, do niewielkiej ilości kieszonek też potrafię przywyknąć, ale wszystko zazwyczaj rozbija się o estetykę, ot takie moje skrzywienie. Szukając ostatnio modeli, które mogłyby spełnić moje oczekiwania, pomyślałam, że pora odkurzyć trochę subiektywne przeglądy. Wśród tej osiemnastki są trzy portfele, które mogłyby mnie do siebie przekonać – kropki od Parfois, cytryna od Stradivariusa i cielista prostota od Mango. Prostota to właśnie to, czego szukam ostatnio w dodatkach, nic nie sprawdza się lepiej na co dzień. A jakie są Wasze typy?

Pewnie zdążyłyście już zauważyć, że zmieniła się nieco forma subiektywnych przeglądów. Postanowiłam umieścić opisy na grafice, ponieważ przy poprzedniej, numerowanej formie, przewijanie w tę i z powrotem bywało uciążliwe. Zobaczymy jak sprawdzi się ten pomysł, mi pod względem wizualnym bardzo odpowiada, mam nadzieję, że Wam również się spodoba.