24 rabaty i promocje z okazji Black Friday

Celebrowanie w Polsce amerykańskich świąt budzi wiele kontrowersji i większości przypadków nie spotyka się z ogromnym entuzjazmem ze strony naszych rodaków. Jest jednak taka amerykańska tradycja, z którą prawdopodobnie niewiele osób będzie chciało walczyć – Black Friday.

Czym właściwie jest Black Friday?

To dzień zakupowego szaleństwa przedświątecznego. W Stanach zjednoczonych ma miejsce zawsze dzień po Dniu Dziękczynienia. W tym czasie sklepy przeżywają istne oblężenie – często są otwarte przez cały dzień i oferują swoim klientom bardzo atrakcyjne rabaty oraz promocje. Podobno to najbardziej dochodowy dzień dla większości amerykańskich sprzedawców.

Cieszy mnie, że ta tradycja zaczyna przyjmować się również u nas. Nie spodziewałam się puli rabatów godnych szaleństwa zakupowego w USA, ale muszę przyznać, że kiedy wczoraj wieczorem przeglądałam oferty naszych sklepów, byłam całkiem pozytywnie zaskoczona. Przeczesując sieć, znalazłam aż 24 rabaty. Nie wszystkie co prawda są bezpośrednio związane z Black Friday, ale w okresie poszukiwań świątecznych prezentów, każda możliwość obniżenia ceny się przyda. Tradycyjnie już, dzielę się z Wami znalezionymi przeze mnie promocjami.

Jeśli wiadomo Wam coś o obniżkach, o których tutaj nie wspomniałam, koniecznie dajcie znać w komentarzach. Ja również postaram się edytować ten wpis, gdy dotrą do mnie informacje o dodatkowych rabatach. Ten dzień miał być dla mnie dopinaniem na ostatni guzik wszystkich obowiązków, ale czuję, że stanie się raczej przeglądaniem sklepów w poszukiwaniu prezentów. Pozostaje mi życzyć Wam udanych zakupów!