Kupony miłości do druku – dwie uniwersalne okładki

Kupony dla chłopaka

Wpis z kuponami do wydruku, który opublikowałam na początku tego roku, spotkał się z ogromną sympatią. Sądziłam wtedy, że to dość wyeksploatowany pomysł na tani prezent (w końcu króluje w najpopularniejszych wpisach niemal od początku istnienia tego bloga), a jednak liczba pobrań dobija dziś do sześciu tysięcy, a maile na ich temat spływają niemal codziennie.

No właśnie – w mailach często zwracaliście uwagę, że chcielibyście wykorzystać kupony przy innych okazjach, ale okładka, którą opublikowałam przez walentynkami, jednoznacznie nawiązuje do tego święta. Zabierałam się do opublikowania czegoś bardziej uniwersalnego dość długo. Ostatecznie zmobilizowało mnie dzisiejsze święto, o którym sama o mały włos bym zapomniała. Mam dla Was dwie nowe okładki. Pierwsza sprawdzi się przy wszystkich okazjach, w czasie których chcecie rozpieścić bliskiego Wam mężczyznę. Druga z kolei jest jeszcze bardziej wszechstronna i spokojnie można nią obdarować każdego, do kogo pałamy uczuciem, niezależnie od płci.

Kupony miłości

Pobierz okładki:

Kupony dla chłopaka

Okładka granatowa

kupony-milosci-do-pobrania

Okładka bordowa

Aby pobrać kupony do wydruku, dowiedzieć się o sposobach drukowania, składania i przeczytać kilka rad związanych z wypełnianiem kuponów, przejdź do wpisu:

Szczegóły dotyczące kuponów

Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek komercyjne wykorzystanie jest zabronione.

Zapisz