Wyprzedażowy przegląd: Luźne koszule poniżej 70zł

Kiedy w ankiecie dla czytelników, pytałam o treści, których tu brakuje, znaczna część z Was wspominała o subiektywnych przeglądach. Jeśli zaglądacie tu od niedawna, ta nazwa pewnie niewiele Wam mówi, więc pozwolę sobie wyjaśnić. Subiektywne przeglądy to wpisy, które powstawały, gdy stawałam przed potrzebą kupienia jakiejś części garderoby (i nie tylko). Przeczesywałam wówczas dziesiątki sklepów i za którymś razem uznałam, że przez własne niezdecydowanie spędzam nad tym tyle czasu, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dzielić się efektami swoich poszukiwań z czytelnikami i tym samym ułatwiać im wybór.

Z czasem wpisy z tej kategorii straciły na regularności, ostatni (o szarych koszulkach) pojawił się w marcu. Wszystko przez to, że na jakiś czas dałam sobie szlaban na kupowanie ubrań. Miałam w szafie zdecydowanie zbyt wiele dowodów na moje kiepskie i impulsywne decyzje zakupowe. Po kilkunastu miesiącach doszłam do momentu, w którym uznałam, że mogę być dumna z zakupowego detoksu, ale jednocześnie powinnam płakać nad zawartością swojej szafy. Oddałam dwa worki ubrań, a z rzeczy, które zostawiłam z czystego sentymentu, spokojnie można by uzbierać trzeci. To sprawiło, że coraz częściej zupełnie szczerze mogę powiedzieć, że… nie mam się w co ubrać.

Postanowiłam skorzystać z końcówki wyprzedaży i zaopatrzyć się w coś, czego zakupu nie będę żałować i wiecie co? Świadome kupowanie jest naprawdę trudne! Poziom trudności znacznie zwiększył fakt, że postanowiłam kupować online. Kiedy kupuję w galeriach handlowych, o wiele częściej daję się ponieść impulsowi, e-sklepy z kolei sprawiają, że zbyt długo rozważam wszystkie za i przeciw i ciężko mi się zdecydować. Zaczęłam od luźnych koszul, które bez problemu założę na co dzień, ale też na odrobinę bardziej oficjalną okazję. Wybór był trudny, ale znalazłam dwanaście propozycji w cenie do 70zł i uznałam, że to dobra okazja nie tylko do zakupów, ale też do odświeżenia starej, dobrej serii.

Mam nadzieję, że uda mi się regularnie publikować subiektywne przeglądy i że znowu staną się takim odmóżdżającym przerywnikiem. Kilka odnośników w tym wpisie to linki afiliacyjne – jeśli zdecydujecie się na zakup za ich pośrednictwem, trafi do mnie niewielki procent od sprzedaży.

 

luzne-koszule-wyprzedazJasny róż 99zł  54,45zł | Granatowa 159zł  63,60zł | Biała99,90zł  34,90zł

luzne-koszule-2015 Biała99,90zł  69,99zł | Czarna w łabędzie139zł  69zł | Biała w kropki 79.90  31.90

koszule-do-70-zl

Granatowa139zł  69zł | Biała119zł  45zł | Pudrowa79zł  55,30zł

koszule-wyprzedaz-2015

Wzorzysta129zł  29,90zł | Granatowa119,90zł  39,90zł | Pudrowa129,90zł  69,90zł

Odświeżenie serii oczywiście nie mogłoby się odbyć bez fundamentalnego, tradycyjnego pytania: Jakie są Wasze typy? Ja uległam bieli z drugiego rzędu, mam nadzieję, że się nie zawiodę.