Majowe linki godne polecenia

  • Tortikannuchka – Kolejny godny polecenia profil na Instagramie. Firma z Rosji, zajmująca się tworzeniem nietuzinkowych tortów, prezentuje swoje dzieła na pięknych zdjęciach. Zachwyt murowany!
  • Świetny webinar poświęcony wszystkiemu, co związane z perfekcjonizmem. Wywołał u mnie wiele przemyśleń i od jakiegoś czasu podrzucam go wszystkim bliskim mi osobom.
  • Gratka dla fanów Gry o tron – logujemy się na swoje konto w Spotify lub wypełniamy test bez logowania i dowiadujemy się, do której z postaci serialu jest nam najbliżej muzycznie. Dostajemy również dopasowaną do postali playlistę. Mój wynik to Jon Snow, koniecznie podzielcie się swoimi. Stronę podpatrzyłam u Kasi z Zapętlone.
  • Jeśli wy również marzyliście od zawsze o przytulnym kącie do czytania książek, koniecznie zajrzyjcie do tej galerii. Zapragniecie go jeszcze bardziej!

Wpisy, które mogliście przegapić:

7
Dodaj komentarz

avatar
  Chcę otrzymywać powiadomienia  
najnowszy najstarszy najwyżej oceniany
Powiadom mnie o
czmiel
Gość

Zachwycające domki! :)

Edyta Tarnowska
Gość

Domki na roślinkach – przesłodkie!
A w teście GoT, jako że spotify nie używam, miałam wybrać 5 z kilkunastu zespołów i wyszedł mi… Tormund Giantsbane. No cóż, taka ze mnie dzikuska :)

Zorganizowani
Gość

Dzięki za solidną dawkę inspiracji!
Te domki na kwiatkach są fantastyczne! :) a webinar dotyczący perfekcjonizmu powędrował na listę rzeczy do obejrzenia w tym tygodniu :)
Dawid

Minimalna
Gość

Co jak co, ale z tymi kącikami do czytania to już przegięłaś… czytałabym!! <3

Część Mnie
Gość

Zachwyciły mnie miniaturowe domki w roślinach, rewelacja!

Świnka
Gość

Świetne linki! Uciekam czytać :)

Zapętlona
Gość

<3 <3