Pomysły na prezenty dla 6 typów fajnych kobiet

pomysly-na-prezenty-2017

Kiedy tworzyłam pierwsze przewodniki prezentowe, nie byłam pewna jak ugryźć ten temat. Nie chciałam udawać specjalistki od prezentów dla całej rodziny, bo z tym sama często mam problem. Z czasem uznałam, że najlepiej będzie jeśli wyodrębnię kilka cech, którymi kierują się moi bliscy, kiedy chcą mi coś podarować. Wbrew pozorom to nie efekt samouwielbienia. Uznałam po prostu, że autorzy blogów najczęściej przyciągają osoby podobne do siebie i w ten sposób uda mi się stworzyć świetną bazę podarunków dla zaglądających tutaj czytelników.

Z czasem kategorie trochę się zmieniały, ale cały czas krążą wokół tych samych tematów. W tym roku mamy: domatorkę, królową biur(k)a, zmarzlucha, miłośniczkę wzorów, kreatywną duszę i gadżeciarę. Z każdym rokiem dostaję od Was coraz więcej sygnałów, że naprawdę polubiliście moje pomysły prezentowe. To super uczucie! Cieszy mnie również, że wiele osób dostrzega, że moje przewodniki nie są po prostu zbiorem przypadkowych produktów. Poświęcam naprawdę sporo czasu na przeczesanie sklepów i staram się wybierać przedmioty, po które sama chętnie sięgnęłabym kupując prezent.

Prace nad tą edycją przewodnika trwały tydzień. Mam nadzieję, że to był czas warty poświęcenia i skorzystacie z moich podpowiedzi. Tym razem, podobnie jak w zeszłym roku w tworzeniu poradnika wspomógł mnie sklep Zalando. Jeśli szczególnie bliska jest Wam kategoria “Zmarzlucha”, polecam przygotowany przez tę markę przewodnik po kaszmirze, w którym znajdziecie więcej inspiracji związanych z tym cennym materiałem.

Jak zwykle starałam się, by moje wybory były zróżnicowane cenowo. Są propozycje z wyższej półki cenowej, ale również takie o wartości kubka dobrej kawy. W zeszłym roku pobiłam rekord najniższej ceny w moich propozycjach. Wówczas było to 8,99zł, ale tym razem przebiłam tę kwotę. Najtańsza propozycja z mojego zestawienia kosztuje bowiem… 5,70zł!

Mam nadzieję, że zainspiruję Was do poszukiwań dopasowanych do odbiorcy prezentów. Zdradźcie do której z grup Wam najbliżej! A może Wy też należycie do wszystkich kategorii?

 

1.  Piżama    2.  Piżama    3.  Odświeżacz
4.  Świecznik   5.  Piżama   6.  Książka
7.  Kosmetyczka    8.  Kapcie    9.  Mata do jogi

 

1.  Kubek    2.  Pióro    3.  Książka    4.  Planer
5.  Notatnik    6.  Segregator biurkowy    7.  Zegarek
8.  Dekoracja-litera    9.  Kalendarz    10. Zegarek 

pomysly-prezent-siostra-dziewczyna-zona

 

1.  Kaszmirowy kardigan    2.  Szal    3.  Lampion
4.  Chusta    5.  Koc wełniany    6.  Lampion    7.  Poducha
8.  Rękawiczki    9.  Skarpety    10.  Książka 

prezenty-2017-kobieta-dziewczyna

1.  Kubek    2.  Komin    3.  Chusta     4. Obudowa
5.  Spodnie od piżamy    6.  Portfel    7. Spodnie od piżamy

prezenty-kreatywne-swieta-kobieta

1.  Tablica inspiracji     2.  Zestaw farb   3.  Książka
4.  Obraz    5.  Książka    6.  Książka     7.  Zestaw cienkopisów 

pomysly-na-prezenty-dla-kobiet

1.  Zegarek    2. Portmonetka  3.  Powerbank    4.  Dekoracja
5.  Skarpety    6.  Paleta    7.  Podpórka pod książki
8.  Zestaw korektorów    9.  Wieszak na biżuterię    10.  Tablet graficzny

To tyle jeśli chodzi o  pomysły na prezenty. Mam nadzieję, że w Waszych głowach zakiełkowało kilka ciekawych pomysłów. Pamiętajcie, że ten poradnik wcale nie musi być wyrocznią. Jeśli wpadło Wam w oko coś, co przekracza Wasz budżet, śmiało możecie potraktować to jak inspirację i poszukać czegoś podobnego w akceptowalnej cenie. Powodzenia w szukaniu!

Zapisz