Świąteczne tapety na telefon

tapety-swieta-2017

Przez te kilka lat pisania bloga uzbierało nam się tu naprawdę sporo tradycji. Ich największa kumulacja zawsze przypada na grudzień. Zdążyłam się już trochę przyzwyczaić do myśli, że moje projekty są częścią Waszych świąt, choć nadal brzmi to dla mnie równie abstrakcyjnie, co budująco.

Pora na jedną z moich ulubionych odsłon świątecznych tradycji na One Little Smile – świąteczne tapety. Muszę Wam przyznać, że chyba jeszcze żadna odsłona tapet nie sprawiła mi takiej frajdy przy projektowaniu jak ta. To była czysta przyjemność i mam nadzieję, że widać to w efektach.

Starałam się, by tapety były przejrzyste, ale okazało się, że przy świątecznej edycji to dużo trudniejsze wyzwanie. Stąd też pojawienie się tapety z kwiatowym wzorem. Jest totalnym zaprzeczeniem przejrzystości na ekranie, ale jednocześnie nie mogłam się oprzeć temu pięknemu patternowi. Co więcej, z żadnego innego projektu w tej edycji nie jestem tak zadowolona jak z tego.

Myślę, że minimaliści jakoś mi to wybaczą, biorąc pod uwagę, że tapeta z kolorowym wieńcem to z kolei najlepszy wybór, by dobrze widzieć godzinę i ikony baterii. Z kolei pomiędzy tymi totalnie różnymi tapetami stoją dwie kolejne – śnieżna i ta ze wzorem. Zimowe, uniwersalne i stosunkowo przejrzyste. Koniecznie dajcie znać, która z nich zagościła na Waszych telefonach.
tapety-swiateczne-telefon

Wieniec                                                                                        Kwiaty tapety-swiateczne-telefon

Śnieg                                                                                   Pattern

Pamiętajcie proszę, że tapety udostępniam w określonym celu – do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Modyfikowanie oraz publikowanie ich gdziekolwiek bez mojej zgody jest zabronione.


Mam nadzieję, że tapety nastroją Was świątecznie i wprawią w stan przyjemnego oczekiwania. Jeśli żadna z nich nie przypadła Wam do gustu, zajrzyjcie do wpisów z tapetami z ubiegłych lat:

Tapety 2016             Tapety 2015