Tapeta na grudzień

tapeta-grudzien-kalendarz

Uwielbiam zaczynać grudzień od tworzenia tapety. To jedyny miesiąc, w którym pomysłów na motyw przewodni jest tyle, że zamiast głowić się nad tym, co zaprojektować, zastanawiam się, co wybrać. Przeglądając grudniowe tapety z ubiegłych lat, doszłam do wniosku, że motywy przewodnie w tym miesiącu zawsze wiążą się nie tylko ze Świętami, ale również ze spokojem i nastrojem pełnym uroku. Zarówno zeszłoroczne okno, przez które zaglądaliśmy do świątecznego pokoju, jak i klimatyczny kominek sprzed dwóch lat się w to wpisują.

Postanowiłam kontynuować tę tradycję. Moim pierwszym skojarzeniem było tym razem to błogie uczucie z cyklu “nic nie muszę”, towarzyszące przez całe święta. Maile do wysłania, sprawy do załatwienia, a nawet codzienne problemu schodzą na dalszy plan. Liczą się tylko ciepłe skarpety na stopach, bliskość najważniejszych osób i świąteczny film na ekranie, który każdy widział już dziesiątki razy. Czy można wyobrazić sobie lepszy scenariusz?

Idealnym zobrazowaniem tego skojarzenia wydał mi się fotel z choinką w tle. Tym razem postanowiłam włączyć Was odrobinę w tworzenie i na Insta Stories pojawiła się ankieta z pytaniem o tło grudniowej tapety. Do wyboru była ciemna zieleń oraz bordo. Bordo zwyciężyło sporą przewagą i nie ukrywam, że mi również było bliżej do tego koloru. Muszę praktykować takie ankiety częściej, to całkiem niezła zabawa. Ale koniec gadania! Życzę Wam przyjemnego korzystania z tapety i mam nadzieję, że uda Wam się wcielić w życie scenariusz z motywu przewodniego.

PS Wraz z grudniową tapetą pojawia się nowa rozdzielczość – 2560x1440px.

 

2550x1440     1920x1080     1366x768     1440x900

1600x900     12800x800     1280x1024     1024x768