Letnie tapety na telefon

tapety-telefon-lato-1

Minęło trochę czasu, odkąd ostatni raz pojawiły się tutaj tapety na telefon. Ta ostatnia – świąteczna edycja dla wielu z Was stała się tą ulubioną. Poprzeczka zawisła wysoko, ciągle dopytywaliście o nowe edycje, ale czas w pierwszej połowie roku był bezlitosny. Za to teraz – w lipcu do centrum dowodzenia One Little Smile (czytaj: mojego biurka w salonie) dołączyła moja siostra – Zuzka, studentka grafiki.

Zuzka odbywa u mnie studenckie praktyki i wbrew pozorom mimo tego nepotyzmu, wcale nie ma łatwo. Po kilku dniach dostała bojowe zadanie: stworzyć pod moim okiem przynajmniej dwie tapety do letniej odsłony. Poszło jej tak dobrze, że finalnie powstało ich dużo więcej – w tej odsłonie zobaczycie trzy projekty jej autorstwa oraz jeden mojego.

Jest sporo tropikalnej roślinności, coś dla miłośników zarówno ciemnych jak i jasnych teł, jest coś minimalistycznego, są także wyczekiwane przez wszystkich… flamingi! Czemu akurat flamingi? Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie napisałam, że tworzę właśnie ostatnią tapetę do tej odsłony i zapytałam o Wasze życzenia. Pojawiło się prawie 90 komentarzy, które zdominowały flamingi. Oto i są!

Mam nadzieję, że ciepło przyjmiecie projekty Zuzi i napiszecie jej kilka miłych słów dla odwagi do dalszego tworzenia. Tymczasem życzę Wam przyjemnego korzystania i oczywiście tradycyjnie już czekam na informację, który wzór zdobył Wasze serca.

tapety-lato-telefon

Tropikalne liście                       Tropikalne kwiaty

tapety-letnie-na-telefon

Plaża                                      Flamingi

 

Pamiętajcie proszę, że tapety udostępniam w określonym celu – do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Modyfikowanie oraz publikowanie ich gdziekolwiek bez mojej zgody jest zabronione.


Jeśli macie ochotę na więcej,  zajrzyjcie do poprzednich wpisów z tapetami do pobrania:

tapety-telefon Zobacz inne tapety